W ofercie firm – bukmacherów internetowych przeważnie osiąga się mnóstwo modeli zawierania zakładów, kursów ale też ofert obstawiania na wszelkie wydarzenia.

Osoby, które rozpoczynają grę w zakładach bukmacherskich, mogą napotkać na początku problemy z tym co istotnie wyznaczają konkretne uregulowania, nazwy ale także znaki wykorzystywane przez bookmakerów.

Handicap jest to rodzaj zakładu w którym bukmacher dodaje do ostatecznego wyniku wydarzenia dodatkowe gole, punkty czy też inne wartości wyrażone w określonym sporcie. Co więc oznacza to w praktyce?

Jak widać, handicapy zróżnicowane są na niemało możliwości:
• pełna liczba np. – 1.0
• pierwsza ćwiartka np. -1.25
• połowa np. -1.5
• trzecia ćwiartka -0.75

Pełny handicap stawiamy na Chile -1.0
Grając tenże zakład na Chile handicap -1.0, obieramy, że drużyna Chile wygra w wydarzeniu chociaż różnicą dwóch goli. Jeśli Chile zwycięży jedną bramką, gracz dostaje zwrot pełnej kwoty typu. Jeśli jednakże wynik dla Chile będzie słabszy, kupon jest przegrany.

Pierwsza ćwiartka typ na Chile -1.25
Typując taki typ na Chile -1.25, typujemy, iż zespół Chile wygra w starciu przynajmniej różnicą dwóch trafień. Jeśli Chile wygra jednym golem, klient przyjmie zwrot połowy wartości postawionej na ów typ. Gdy wynik dla rep. Chile będzie gorszy, typ jest przegrany.

Połówkowy handicap typ na Chile -1.5
Określa, to iż stawiając np. typ dnia na Chile handicap -1.5, typujemy, że drużyna Chile zwycięży w wydarzeniu przynajmniej sumą dwóch bramek. Gdy Chile wygra jednym golem, lub rezultat będzie słabszy zakład jest przegrany.

Trzecia ćwiartka typ na Chile -0.75
Obstawiając kupon -0.75 na Chile typujemy, że drużyna Chile zwycięży w meczu przynajmniej różnicą dwóch trafień. W przykładzie kiedy Chile zwycięży jedną bramką, otrzymamy częściową wygraną liczoną z dodatkowego wzoru. Jeżeli wynik dla Chile będzie gorszy, zakład jest przegrany.

Jak widać, handicap obejmuje sporo modeli i którykolwiek z nich wyróżnia co innego. Typując taki kupon należy zatem utwierdzić się co on dosłownie reguluje i w jakim wypadku użytkownik zgarnia pełną wygraną, kiedy tylko częściową, kiedy połowę wartości a kiedy kupon jest wykrywany jako stracony.

Warto także dowiedzieć się od innych użytkowników, którzy umieszczają osobiste myśli na forum bukmacherskie a także dzielą się spostrzeżeniami odnośnie gry zakładów sportowych online. Z pewnością początkujący typer na tego kształtu forach otrzyma wartościowe dane, uwagi czy zalecenie od kompetentnych graczy, którzy ogrywają bukmacherów od lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here