Zakład bukmacherski jest to inaczej mówiąc przeprowadzenie transakcji między typującą osobą a bookmakerem, w której klient typuje dane spotkanie oraz przewiduje jego wynik. Marka bukmacherska przyjmuje taki kupon a po skończeniu wydarzenia rozlicza go jako zwycięski, przegrany, lub w określonych przypadkach zwraca postawioną stawkę.

Od czego zależy wysokość wygrania pieniędzy?
Wysokość ewentualnej wygranej z poszczególnego zakładu uwarunkowana jest od dwóch elementów – wysokości kwoty, którą na dany zakład przeznacza gracz, a ponadto wielkość kursu, jaki został określony na dane zdarzenie przez bookmakera. Stawkę zawsze wskazuje typer oraz to on determinuje ile kapitału postawi na określony kupon. Kurs natomiast jest subiektywnie wskazywany przez konkretną jednostkę bukmacherską i stanowi część jej oferty. Bukmacherzy regularnie posiadają niezwykle zbliżone kursy na te same zdarzenia, aczkolwiek różnice są zawsze, choćby niewielkie – co należy sprawdzać i wybierać takiego bukmachera, który proponuje najdoskonalszy kurs.

Zakład akumulacyjny
Jest to zakład w którym użytkownik typuje wiele wydarzeń naraz i żeby wygrać, wszystkie z nich muszą być trafione. Na takim kuponie kursy po których obstawia się poszczególne wydarzenia mnoży się wszystkie po kolei. Stanowi to niesłychanie popularny kupon wśród początkujących użytkowników, jacy stawiają bardzo niewielką kwotę grając bardzo dużo spotkań. Prawdopodobna wygrana jest wtedy niesłychanie duża, jednak prawdopodobieństwo wygrania zakładu pomniejsza się z każdym następnym typowanym meczem. Typując w ten sposób należałoby zapoznać się z ocenami różnych innych klientów zaawansowanych, jacy oddają swoje analizy i przewidywania na forum bukmacherskie, dzięki czemu można dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat danego zdarzenia oraz nie obstawiać w ciemno. Wówczas posiadając np. dwa dobre zakłady, warto grać zakład akumulacyjny, ponieważ prawdopodobieństwo zyskania jest wielkie a i ewentualna wygrana może być znacznie interesująca.

Najpopularniejsze rodzaje zawierania kuponów
Na rynku bookmakerów online, najsłynniejsze firmy wyprzedzają się w tym jak pełno mają wzorów i możliwości typowania kuponów. Występują aczkolwiek takie, które oferuje każda firma, gdyż są najpopularniejsze wśród typujących. Zaliczyć można do nich: zakład na rezultat ostateczny (1X2 przy zdarzeniu trzytorowym, lub 12 przy zdarzeniu dwutorowym), zakład na ilość bramek w spotkaniu (powyżej/poniżej pewnej liczby) czy handicap (klient określa czy dana zespół wygra np. różnicą przynajmniej 1,5 gola).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here