Strona główna Bukmacherzy internetowi Fortuna zakłady – oferta

Fortuna zakłady – oferta

Fortuna to firma bukmacherska w jakiej obok zakładów sportowych oraz live, oferowane są ponadto zakłady polityczne. Fortuna daje już możliwość zakładów poprzez Internet, a także aplikację. Jednocześnie warto wspomnieć, iż Fortuna jest też stacjonarnym bookmakerem, który posiada w całej Polsce swoje punkty zawierania zakładów.

Fortuna oferta
Fortuna powstała w 1997 r zaś od października 2010 roku akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej GPW. Od początku 2014 r Fortuna stała się kluczowym sponsorem Legii Warszawa. Kontrakt został zakorkowany na 3 kolejne lata. Jednostka bierze współudział dodatkowo w innego typu widowiskach sportowych i piłkarskich w Polsce sponsorując FORTUNA Cieszyński Bieg, mecze siatkówki plażowej PLAŻA OPEN, szkółkę piłkarską Ireneusza Kościelniaka LUKAM 2012 a także innego rodzaju mecze.

Nie masz konta w Fortunie? Odbierz 20 zł za darmo i bonus 400 zł

Fortuna płatności
W Fortunie można wykonywać płatności używając z bezpośrednich przekazów bankowych. Lista dostępnych bankó jest idealna i z pewnością także Twój bank jest dostępny i znajduje się na liście dostępnych. Wystarczy dobrać sumę wkładu, a także bank z którego chcemy zrobić wpłaty. Następnie płatność przebiega w taki sam sposób kiedy wykonuje się pozostałych transferów.

Fortuna bonus i kod bonusowy
Fortuna na start dla każdego nowego użytkownika proponuje bezpłatny zakład bez ryzyka oraz dodatkowo bonus powitalny od peirwszego depozytu. Wystarczy uruchomić konto i od razu wolno korzystać z obu promocji.
1. Otwórz konto na eFortuna.pl i odbierz darmowe 20 złotych**
2. Uzyskaj gratisowy zakład i bonus od depozytu
3. Graj bez ryzyka i za darmowe pieniądze!
** Aby odebrać darmowe 20 PLN należy przy rejestracji użyć specjalnego kodu promocyjnego SPORTLIVE20PLN

Fortuna zakłady
Bookmaker tenże jest z pewnością godny polecenia. Na krajowym rynku wykreował swoją firmę na przestrzeni wielu lat, natomiast w ostatnim czasie sponsorując Legię Warszawa znacznie zyskał na popularności. Instytucja posiada wspaniałą ofertę na polskie rozgrywki, ale także różne ligi europejskie oraz wydarzenia na poziomie zagranicznym.

Nie masz konta w Fortunie? Odbierz 20 zł za darmo i bonus 400 zł