Strona główna Bukmacherzy internetowi LV BET zakłady – oferta

LV BET zakłady – oferta

LV BET zakłady
LVbet to bukmacher który powstał w 2016 roku i wyjątkowo łatwo zdobywa na popularności wśród fanów bukmacherki z Polski. Bookmaker w swojej ofercie posiada dużą ofertę zakładów sportowych oraz zakładów na żywo. Co więcej – na rozpozcęciu 2017 r firma stała się głównym sponsorem Wisły Kraków.

Nie masz konta w LV BET? Odbierz 20 zł za darmo i bonus 1000 zł

 

LV BET oferta
Marka LVbet udostępniła dla graczy swoją ofertę zakładów sportowych oraz zakładów na live online. O firmie można było usłyszeć już nieco wcześniej – już w czerwcu 2016 podczas Mistrzostw Świata Footvolleya w Starych Jabłonkach można było zauważyć reklamy bukmachera, który był patronem zawodów. Z pewnością duża wartością bukmachera jest obszerna oferta na polskie rywalizacje, oraz również angażowanie się w patronat turniejów, lig a także klubów, a także kontakt poprzez serwis „łączy nas pasja”, na jakim m.in. Krzysztof Ignaczak, Łukasz Jurkowski oraz kilka innych osobowości prowadzą prywatne blogi. LVbet jest sponsorem Wisły Kraków a także Widzewa Łódź w okresie 2016/2017, a także partnerem Polskiej Ligi Koszykówki oraz Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

LV BET płatności
Transakcje na konta klienta w LVbet dostępne są poprzez szybkie przepływy bankowe (Przelewy24, Dotpay, Tpay) a także Skrill (portfel internetowy). Wystarczy uzupełnić sumę, zalogować się na konto bankowe lub portfel elektroniczny oraz uznać przelew. Pieniądze po kilku sekundach będą dostępne do wykorzystywania w zakładach sportowych.

LV BET bonus i kod bonusowy
Otworzenie konta u bukmachera jest niesamowicie prosta do wykonania. Wystarczy wypełnić kwestionariusz, wypełniając nasze dane i zatwierdzić tożsamość. Po właściwej weryfikacji, konto jest sprawne i wolno rozpocząć zabawę. Na start dostajesz całkowicie za darmo 20 złotych i bonus do 1000 złotych!
1. Utwórz konto w LVbet używając kodu bonusowego SPORTLIVE20PLN
2. Zatwierdź rejestrację.
3. Zrealizuj wpłatę i graj w zakładach bukmacherskich.

Nie masz konta w LV BET? Odbierz 20 zł za darmo i bonus 1000 zł