Strona główna Bukmacherzy internetowi Totolotek zakłady – oferta

Totolotek zakłady – oferta

Totolotek zakłady
Totolotek to krajowy bookmaker oferujący zakłady sportowe i bukmacherskie, zakłady na żywo live, Toto-Mix i Toto-Racing, totalizatory futbolowe Toto-Liga i Toto-Gol, totalizator konny Toto-Lotek jak również mobilną wersję swojego serwisu. Oprócz promocji i bonusu powitalnego możesz zgarnąć kolejne pieniądze za polecenie przyjaciela.

Nie masz konta w Totolotku? Odbierz 20 zł za darmo i bonus 500 zł

Totolotek oferta
Totolotek organizuje zakłady wzajemne w Polsce od 1992 r. Od 2013 r bukmacher przedstawił swoją ofertę w Internecie online Niesamowicie szybko zyskał na popularności, głównie dzięki połączeniu osobistej oferty standardowej – w punktach stacjonarnych, a dodatkowo przygotowaniem oferowania właśnie zakładów online. Nowi gracze mogą skorzystać spośród całkowicie darmowego zakładu a także z bonusu od pierwszego depozytu.

Totolotek bonus i kod bonusowy
Dla nowych użytkowników Totolotek daje całkowicie za darmo 20 złotych** a także proponuje bonus powitalny 100% aż do 500 złotych! Szczegóły bonusu dostępne są na stronie internetowej bookmakera. Dodatkowo dostępne są także inne promocje, za polecanie kolegów a również kalendarz promocji sportowych!
1. Utwórz konto w Totolotku i odbierz 20 złotych**
2. Dokonaj pierwszego wkładu,
3. Dostań specjalnie na grę 100% wartości wpłaty.
** Aby odebrać darmowe 20 zł należy przy rejestracji użyć kodu bonusowego SPORTLIVE20PLN

Totolotek płatności
Transakcje płatnicze otwarte są za pomocą portalu Transferuj.pl, która oferuje szybkie transfery za współpracą praktycznie wszystkich krajowych banków. Nie będziesz więc mieć żadnego dylematu z wpłaceniem pieniędzy na swoje konto gracza!

Nie masz konta w Totolotku? Odbierz 20 zł za darmo i bonus 500 zł